! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером
Menu
Your Cart

Molykote

Brand: Molykote
Робочі температури -40 °C ...+177 °C; Синтетична (ПАТ) морозо- і термостійкий пластичне мастило для довготривалого змазування високонавантажених і високошвидкісних вузлів; Застосовується в вузлах тертя підшипники кочення, підшипники ковзання, що направляють ковзання, напрямні кочення, зубч..
1100.00грн
Brand: Molykote
Робочі температури -20 °C... + 250 °C; Синтетичне (ПФПЕ) термо- і хімічно стійке пластичне мастило, працездатне при екстремально високих навантаженнях і в вакуумі; Застосовується в вузлах тертя: підшипники кочення, підшипники ковзання, напрямні ковзання, напрямні кочення, ланцюгові передач..
7003.00грн
Brand: Molykote
Рабочие температуры -25°C+250°C;Светлая смазочная паста с повышенными стойкостью к смыванию и несущей способностью, применяемая в зажимных механизмах металлообрабатывающих станков;Применяется в узлах трения подшипники скольжения, направляющие скольжения, направляющие качения, зубчатые пере..
556.00грн
Brand: Molykote
Робочі температури -30 °C ..+1100 °C; Електропровідних резьбовая паста на основі твердих мастил, дрібнодисперсного металічного порошку і мінерального масла; Застосовується в вузлах тертя нарізні сполучення, шліцьові / шпонкові з'єднання і електричні контакти. Molykote HSC plus - ..
1184.00грн
Brand: Molykote
Робочі температури -30 ° C + 650 ° C; Мастильна паста з підвищеною несучою здатністю на основі дрібнодисперсного мідного порошку і напівсинтетичного масла; Застосовується в вузлах тертя підшипники кочення, підшипники ковзання, що направляють ковзання, нарізні сполучення, шліцьові / шп..
417.00грн
Brand: Molykote
Робочі температури -25 ° C + 120 ° C; Литієве пластичне мастило з підвищеною несучою здатністю, підходить для довготривалого змазування високошвидкісних підшипників кочення; Застосовується в вузлах тертя підшипники кочення, підшипники ковзання, що направляють ковзання, напрямні коченн..
202.00грн
Brand: Molykote
Мастильна паста з високою несучою здатністю на основі твердих мастил і напівсинтетичного масла для полегшення складання та довготривалого змазування. Застосування: Вузли тертя, що вимагають "чистої" мастила, наприклад, в харчовій, текстильній галузях, автотехнікиВузли тертя електрообладнан..
351.00грн
Brand: Molykote
Робочі температури -30 ° C + 650 ° C; Резьбовая паста з дуже високою несучою здатністю на основі твердих мастил, дрібнодисперсного металічного порошку і мінерального масла; Застосовується в вузлах тертя напрямні ковзання, ланцюгові передачі, нарізні сполучення, шліцьові / шпонкові з'єднанн..
390.00грн
Brand: Molykote
Силиконовая морозо- и термостойкая пластичная смазка, подходит для применения в узлах трения точных механизмов.Применение:Механизмы внутри холодильных установок и морозильных камерУзлы трения приборов и точных механизмов (часов, счетчиков и датчиков, оптических и геофизических устройств) - там, где ..
1050.00грн
Brand: Molykote
Робочі температури -73 ° C + 204 ° C; Силіконова морозо- і термостійкий пластичне мастило, підходить для застосування у вузлах тертя точних механізмів; Застосовується в вузлах тертя підшипники кочення, підшипники ковзання, що направляють ковзання, напрямні кочення, зубчасті передачі (закри..
1001.00грн
Brand: Molykote
Робочі температури -40 ° C + 204 ° C; Силіконова морозо- і термостійкий пластичне мастило для високошвидкісних підшипників кочення; Застосовується в вузлах тертя підшипники кочення, підшипники ковзання, що направляють ковзання, Зубчасті передачі (закриті / відкриті), троси управління в обо..
1049.00грн
Brand: Molykote
Робочі температури -65 ° C + 175 ° C; Силіконова морозо- і термостійкий пластичне мастило для кільцевих ущільнень; Застосовується в вузлах тертя троси управління в оболонках і ущільнення. Пластичні змащення Molykote 55 O-Ring застосовується для змащування гумових та пластикових кілець..
805.00грн
Показано з 1 по 12 із 15 (2 сторінок)